אהלן אהלן

במציאות בה קיים שטף של מידע – ברשת, ספרות מקצועית, מאמרים, חומר במגזינים, בעיתונות לצד מגמה עולה וגוברת של הסכתים (= פודקאסטים – השתגעו לגמרי באקדמיה ללשון) – באמת עולה שאלה מה גורם לבחור צעיר (האמת שכבר לא כל כך צעיר) לקום ולכלות זמנו בפתיחת בלוג על נדל”ן? לא תאמינו, אבל לא כסף, וגם לא זמן פנוי – האמת הרבה יותר פשוט מזה.

נו נו ? ?

אז קודם כל, ואל תקפצו – אני לא הולך למכור לכם כלום. כלום, כלום נשבע! לא קורס, לא סדנת השקעות, לא פרויקט משרדים במרילנד – נאדה! אני גם בגדול לא מעוניין שתגיעו אליי לייעוץ – no affence אבל אני פחות בעניין.

ובכל זאת?

אני חושב שהעניין צף בעיקר מתוך צורך וביקוש שעלה והתרחב יותר ויותר מהסביבה, זאת במקביל לשאיפה שלי לזרוע זרעים של משמעות בחיים. ומעל הכל אני מאמין שהזמן זה המשאב הכי חשוב בחיים ולכן, לא אבזבז את הזמן שלכם, בטוח לא את שלי. אני גם ממש אעשה מאמץ לא לדחוף לכם בליל מילים מפוזר כדי שתפנו אליי לקבל שירות בתשלום – לא, אני שונא שעושים לי אתזה ולא אעשה את זה לאחר. אני באמת ובתמים שואף לייצר כאן חממה של ידע רלוונטי – חממה כזו נעימה וברורה המציעה לכם ארגז כלים יישומי ופרקטי שבתקווה יתן מענה ויכולת להתמודד בשוק הנדל”ן המקומי בבטחון ובהצלחה. אני גם מאמין (ומקווה) שבסופו של יום אולי תצאו נשכרים מהחומר – תאמת, אני מוכר לכם ידע, ואני אעשה את הטוב שלי כדי שזה אכן יהיה ידע בעל ערך עבורכם.

אבל מה אתה מבין בכלל ?

אני בטוח שיש יותר מקצועיים ממני, בוודאי חכמים יותר כאלה עם קילומטראז’ של ידע וניסיון. אבל עדיין אני חושב שאני מביא משהו אחר, שילוב בין ניסיון ופרקטיקה לבין לימודים מקצועיים, אקדמיה ורקע מקצועי. אז ממש על קצה המזלג –

אני בהכשרה שמאי מקרקעין, עם תואר ראשון ושני בכלכלה ותכנון עירוני + חצי תואר נוסף. אני בתחום כבר למעלה מעשור. נגעתי בנדל”ן דרך מס’ זויות – דרך נדל”ן למגורים, נדל”ן מסחרי, מינהל, חקלאי, נכסים מניבים שונים וכו’ וכו’.

אבל, אני גם מאוד אוהב ללמוד, אז אם משהו מהקוראים/ות ימצא במקרה טעות ו/או אי דיוק (שסביר שימצאו) – אז אל תהססו! תע(א)ירו את עיני ואשמח ללמוד ולתקן כמובן.

תהנו!

יאללה התחלנו מקור: Pexels

Copy link
Powered by Social Snap